Spotkanie z młodzieżą niemieckojęzyczną - online

dplusg2.jpg

 

W ramach realizacji projektu Deutsch Plus w naszej szkole, 10 listopada 2020 r. uczniowie klasy 7a i 7b uczestniczyli w spotkaniu z młodą osobą pochodzącą z Niemiec tzw. "aktywistą". „Aktywiści” są żywym i najbardziej bliskim życiu przykładem niemieckiej młodzieży i w formie prezentacji i interaktywnej zabawy opowiadają o swoim życiu i o najbardziej aktualnym obrazie Niemiec. Spotkanie miało na celu zaprezentowanie uczniom kultury Niemiec, kontakt z rodzimym użytkownikiem języka niemieckiego oraz zmotywowanie uczniów do nauki języka niemieckiego.

Organizatorem spotkania była nauczyciel języka niemieckiego Emilia Radziwońska oraz Instytut Goethego w Warszawie.

 

Informacje z poprzedniej strony www szkoły:

Utworzono: niedziela, 15, listopad 2020 18:27
Poprawiono: czwartek, 31, grudzień 2020 09:57
Opublikowano: niedziela, 15, listopad 2020 18:27
Odsłony na dzień 23.08.2022: 1894

Szkoła Podstawowa Nr 5

im. Władysława Broniewskiego

w Białymstoku

15-021 Białystok

ul. Kamienna 15

e-mail: sp5@um.bialystok.pl

Dyrektor:
Bogdan Wróbel


Wicedyrektor:
Agnieszka Sasinowska


Inspektor Ochrony Danych:
Izabela Remjasz
e-mail: iod-sp5@um.bialystok.pl

Powrót na początek strony