Zdjęcie grupy rodziców w sali

Przed Dniem Edukacji Narodowej składamy serdeczne podziękowania rodzicom z klas III b i Va. Dzięki Waszej aktywności, chęci pomocy nasze projekty dotyczące modernizacji sal lekcyjnych (sala nr 2 i 103) mogły zostać zrealizowane!!!

Dziękujemy!

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 5
Bogdan Wróbel

Wspaniali Rodzice z klasy 3b.Pani Beata Mołda mama Miłosza z klasy 3b to niezwykła osoba. Wyszła bezinteresownie z pomysłem by odnowić salę lekcyjną nr 2 w SP Nr5, w której uczy się jej syn. Pan Daniel Borona tata Marcela, najmłodszego z trzech synów uczących się w Piątce sfinalizował pomysł po rzeczowych ustaleniach z panem dyrektorem Bogdanem Wróblem. Po pomalowaniu ścian przez malarzy ułożył z synami podłogę z paneli i to w jedno popołudnie. To "człowiek orkiestra"-wszystko potrafi i zaraża innych swoją otwartością, działa bezinteresownie. Włącza do tego swoją rodzinę. Ale cóż by było gdyby nie pomoc cudownych Mam i wspaniałych Tatusiów i dzieci przy porządkowaniu sali i wnoszeniu mebli. Dzięki nim wszystko przebiegło szybko, sprawnie, a sala lekcyjna w której uczą się ich dzieci jest nie do poznania.

Dziękujemy :-)

wychowawca i opiekun pracowni
Małgorzata Klepacka

Za nami pierwszy miesiąc nauki w roku szkolnym 2022/2023. Chcielibyśmy Państwa poinformować o oficjalnym zakończeniu współpracy z Fundacją Leroy Merlin w ramach grantu „Matematyka na sześć”. Celem projektu był remont sali nr 103, w którym brali udział rodzice uczniów klasy 5a i wolontariusze sklepu Leroy Merlin. Meble zakupiono ze środków Rady Rodziców, natomiast remont sali (który wyniósł 9888 zł) został sfinansowany ze środków pozyskanych z Fundacji Leroy Merlin. W imieniu Dyrekcji, wychowawczyni oraz uczniów SP5 pragniemy serdecznie podziękować za Wasze zaangażowanie i ciężką pracę na rzecz szkoły i społeczności szkolnej. Dzięki Wam zmieniło się oblicze kolejnego pomieszczenia w naszej placówce. Podziękowania składamy na ręce: państwa B. i A. Aleksandrowiczów, pana M. Andrzejewskiego, pana M. Bartoszewicza, pani M. Cybik, pana P. Dobrogowskiego, pana J. Kilona, pani A. Klimchuk, pani M. Koronka, pana M. Magrela, Pani K. Michniewicz, pani B. Mołdy, pani M. Pacewicz i pani I. Żemajtys.

Dziękujemy :-)

wychowawca i opiekun pracowni