Grupa GrandPartners

logo Grand Partners

GrandPartners to grupa młodych, ambitnych nastolatków z III Liceum Ogólnokształcącego w Białymstoku im. K. K. Baczyńskiego. Są wśród nich również absolwenci naszej szkoły. Robią oni niezwykły projekt skoncentrowany na aktywizacji seniorów oraz na polepszeniu relacji młodzieży ze swoimi dziadkami. Organizują liczne spotkania z seniorami, zarówno te ruchowe (taneczne) jak i integracyjne (karaoke, wspólne gotowanie, teleturnieje). Na swoje social media wstawiają filmiki zwracające uwagę na samotność seniorów. Ich ostatnie materiały robią furorę, ich wywiad na aplikacji TikTok ma już 1.7 mln wyświetleń. Zachęcamy do zapoznania się z twórczością młodzieży!

Zamieszczone na prośbę uczestników projektu za zgodą p. wicedyrektor Agnieszki Bielskiej.