Zwiedzanie Muzeum Pamięci Sybiru w Białymstoku

Uczniowie w muzeum

 

Dnia 28 kwietnia klasa 6d wzięła udział w lekcji historycznej w Muzeum Sybiru w Białymstoku. Uczniowie uczestniczyli w ścieżce tematycznej, pt. "Polacy na Syberii carów" oraz w warsztatach "Polscy odkrywcy Syberii ". Zajęcia zostały przeprowadzone przez edukatora muzeum z wielkim profesjonalizmem. To niezwykłe doświadczenie przyniosło uczniom wiele satysfakcji z poznania ciekawych historii losów Polaków na Syberii oraz zasług polskich naukowców w odkrywaniu fauny i flory tamtych regionów.

 

Wychowawczyni

Aneta Michalczuk

Szkoła Podstawowa Nr 5

im. Władysława Broniewskiego

w Białymstoku

15-021 Białystok

ul. Kamienna 15

e-mail: sp5@um.bialystok.pl

Dyrektor:
Bogdan Wróbel


Wicedyrektor:
Agnieszka Sasinowska


Inspektor Ochrony Danych:
Izabela Remjasz
e-mail: iod-sp5@um.bialystok.pl

Powrót na początek strony