Dyskoteka w SP5

Zdjęcie z dyskoteki w SP5

23 11. 2022r. oraz 24.11 2022r. z inicjatywy Rady Samorządu Uczniowskiego działającego pod opieką p. Elżbiety Sorkowskiej w naszej szkole zostały zorganizowane dwie dyskoteki. Pierwszego dnia bawiły się klasy klasy 4 i 5, drugiego klasy 6,7 i 8. Było to bardzo ważne wydarzenie dla uczniów. Przez ponad dwa lata nie można było organizować tego typu imprez ze względu na pandemię… I w końcu przyszedł czas, na to aby długoletnia tradycja organizowania dyskotek andrzejkowych powróciła. Uczniowie, zarówno starsi jaki młodsi, bawili się wspaniale, były tańce do najbardziej znanych hitów, była też Belgijka i wspólne śpiewanie… Dyskoteki poprowadził profesjonalny DJ Michał Walendziuk - absolwent naszej szkoły.

Wszystkim dziękujemy za wspaniałą zabawę.

Elżbieta Sorkowska