II Miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży szkolnej w Unihokeju Dziewcząt!!!

Wręczenie medali

W dniu 13.12.2023 w Bielsku Podlaskim odbył się Finał Województwa Podlaskiego Igrzysk Młodzieży szkolnej w Unihokeju Dziewcząt. Nasze dziewczyny dzięki wywalczeniu awansu w turnieju półfinałowym w Brańsku miały możliwość brania w nim udziału. Pierwszym przeciwnikiem w półfinale był zespół SP 14 z Białegostoku. Po dwóch porażkach w rozgrywkach miejskich nasze dziewczyny dzięki ambitnej grze pokonały przeciwniczki z Białegostoku 3:1. W drugim półfinale SP 3 z Bielska Podlaskiego pokonała Szkołę z Brańska i w finale przyszło nam się zmierzyć z gospodyniami turnieju. Finał w regulaminowym czasie gry nie przyniósł rozstrzygnięcia. O wyłonieniu zwycięzcy musiały zdecydować rzuty karne. Niestety, zawodniczki z Bielska Podlaskiego okazały się skuteczniejsze w tym elemencie i to one zdobyły złoty medal Igrzysk. W turnieju finałowym naszą zawodniczkę Kornelie Kraśnicką wybrano NAJLEPSZĄ ZAWODNICZKĄ TURNIEJU.

Wywalczenie II miejsca w województwie przez nasze dziewczyny napawa nas wielką dumą! Brawo dziewczyny!

W rozgrywkach brały udział: Michalina Konieczna, Anna Pochomczyk, Gabriela Kolemba, Kornelia Kraśnicka, Nela Drągowska, Weronika Kamińska, Zuzanna Myśliwiec, Zofia Wawiernia, Oliwia Wiszowata. W rozgrywkach miejskich brała również udział Aleksandra Kalinowka.