Kartka dla żołnierza

Uczniowie prezentują swoje kartki

Klasy 4-8 przyłączyły się do akcji Kartka dla żołnierza. Na lekcjach języka polskiego uczniowie samodzielnie wykonali kartki świąteczne dla żołnierzy pełniących ciężką służbę w rejonach przygranicznych. Życzenia były różne, ale ich podsumowaniem są słowa napisane przez Sandrę Bartosiuk z kl.IVa:

„Z okazji Świąt Bożego Narodzenia wszystkim żołnierzom Wojskowego Zgrupowania Zadaniowego „PODLASIE” życzę, byście te wyjątkowe chwile spędzili z rodziną, śpiewając polskie kolędy, a Wasze domy przepełnione były radością i miłością. Żołnierzom, którzy w te święta będą strzec granic naszego kraju, życzę spokojnej służby i szczęśliwych powrotów do domu”.

Dodatkowo uczniowie wykonali białe śnieżynki w różnych formatach i wzorach, które mają być wykorzystane przez żołnierzy do dekoracji podczas wieczerzy wigilijnej. Kartki świąteczne i śnieżynki zostały dostarczone do Dowódcy Wojskowego Zgrupowania Zadaniowego ,,PODLASIE".

Anna Rynkiewicz