Podsumowanie II edycji rodzinnego konkursu "Bezpieczna droga do szkoły".

Podsumowanie konkursu - uczniowie z dyplomami i z panią dyrektor

21.11.2023 r. w naszej szkole odbyło się podsumowanie II edycji rodzinnego konkursu "Bezpieczna droga do szkoły". Na konkurs wpłynęło 20 pięknych, starannie wykonanych i przemyślanych oraz kreatywnych prac, dzieci z oddziału przedszkolnego i klas 1-3. Celem konkursu było przede wszystkim promowanie bezpiecznych zachowań dzieci i zwiększanie ich świadomości na drodze oraz kształtowanie właściwych nawyków podczas poruszania się.

Jury w składzie p. Dyrektor Agnieszka Sasinowska, p. Justyna Karwowska - pedagog i p. Olga Danova miały nielada wyzwanie by wybrać zwycięskie prace, ale po niemalże zgodnej naradzie udało się :)

I tak:

I miejsce zajęły siostry: Aleksandra i Anna Mozolewskie "O" i klasa II A

II miejsce przypadło dla Anastazji Żukowskiej z klasy I D

III powędrowało do Dominiki Magrel z klasy I C

zaś wyróżnienia zdobyli: Dominik Cwalina klasa I B i Melania Zubrycka klasa I C

W tym miejscu pragniemy również bardzo serdecznie podziękować sponsorowi naszych nagród, którym jest Pan Przemysław Sarosiek - Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Białymstoku <3

podz-wo.jpg

Jeszcze raz zwycięzcom gratulujemy <3 <3 <3