Sukces dziewcząt w Igrzyskach Dzieci Miasta Białegostoku w badmintonie

Podium na w Igrzyskach Dzieci Miasta Białegostoku w badmintonie

 

W dniu 14 listopada 2022 roku w ZSOMS nr 3 „PIETRASZE” (SP nr 32) w Białymstoku odbyły się Igrzyska Dzieci Miasta Białegostoku w badmintonie. Dziewczęta stanęły na podium zajmując 3 miejsce w zawodach. Tego samego dnia chłopcy zajęli 5 miejsce w Igrzyskach Dzieci. Opiekunem grup była pani Aneta Tryburska.

Skład drużyny dziewcząt: Anastasia Koidan, Eliza Tarasewicz, Gabriela Kochanowska, Amelia Krajewska

Skład drużyny chłopców: Jakub Buczyński, Nicolas Król, Adam Gabrel, Damian Chomczyk

Po powrocie do szkoły czekała niespodzianka w postaci pizzy. Małymi krokami odnosi się sukcesy - poświęconym czasem po lekcjach, udziałem w turniejach, zaangażowaniem rodziców i ich własnym przykładem.

GRATULUJEMY!

Szkoła Podstawowa Nr 5

im. Władysława Broniewskiego

w Białymstoku

15-021 Białystok

ul. Kamienna 15

e-mail: sp5@um.bialystok.pl

Dyrektor:
Bogdan Wróbel


Wicedyrektor:
Agnieszka Sasinowska


Inspektor Ochrony Danych:
Izabela Remjasz
e-mail: iod-sp5@um.bialystok.pl

Powrót na początek strony