Wyjście kl. 6d do filharmonii

Koncert w filharmonii

 

Dnia 14 kwietnia uczniowie klasy 6d udali się na koncert muzyki poważnej do białostockiej filharmonii. Kultura wysoka to ważny element w wychowaniu młodego człowieka. Uczniowie, z wielkim zainteresowaniem, wysłuchali dwóch utworów: scherza symfonicznego Paula Dukasa "Uczeń czarnoksiężnika" oraz poematu symfonicznego Richarda Straussa "Dyl sowizdrzał". To ciekawe doświadczenie dostarczyło wiele emocji , bo jak się okazało kilka osób było pierwszy raz w filharmonii.

 

Wychowawczyni klasy

Aneta Michalczuk

Szkoła Podstawowa Nr 5

im. Władysława Broniewskiego

w Białymstoku

15-021 Białystok

ul. Kamienna 15

e-mail: sp5@um.bialystok.pl

Dyrektor:
Bogdan Wróbel


Wicedyrektor:
Agnieszka Sasinowska


Inspektor Ochrony Danych:
Izabela Remjasz
e-mail: iod-sp5@um.bialystok.pl

Powrót na początek strony