Znak zapytania

ZAMAWIAJĄCY:
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Władysława Broniewskiego w Białymstoku

ul. Kamienna 15, 15-021 Białystok

Zapraszam do składania ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia na Dostawa artykułów spożywczych do stołówki szkolnej”.

Rodzaj zamówienia: Dostawa

1. Określenie przedmiotu zamówienia (określenie wielkości lub zakresu zamówienia):

Ilość i rodzaj zamówionych produktów została wskazana w formularzach asortymentowo – cenowych, załączniki do oferty. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na dostawę żywności w ramach pakietów. Wskazane ilości są ilościami orientacyjnymi, przyjętymi w celu porównania ofert i wyboru najkorzystniejszej oferty. Wykonawcy nie przysługuje roszczenie o realizację dostaw w wielkościach podanych w pakietach. Zapłata nastąpi w terminie 14 dni od wystawienia faktury przez dostawcę.

1. Termin wykonania zamówienia:

Wymagany termin realizacji zamówienia: od 4.09.2023 r. do 30.06.2024 r.

1. Sposób uzyskania informacji dotyczących przedmiotu zamówienia:

Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia można uzyskać osobiście w siedzibie zamawiającego:

Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Władysław Broniewskiego w Białymstoku

1. Opis wymagań stawianych wykonawcy:

o udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy zobowiążą się przygotować i sukcesywnie dostarczać artykuły spożywcze, które będą przedmiotem umowy.

1. Zawartość ofert:

Oferta wykonawcy musi zawierać następujące dokumenty:

- ofertę wykonawcy (formularz ofertowy załącznik nr 1)

- formularz asortymentowo – cenowy na wybrany pakiet lub pakiety.

1. Opis sposobu obliczenia ceny ofertowej:

- cenę ofertową należy przedstawić, jako cenę: netto, podatek VAT, cenę brutto,

- cena ofertowa podana przez wykonawcę obowiązuje przez okres ważności umowy i nie podlega waloryzacji.

1. Przy wyborze propozycji do realizacji Zamawiający będzie kierował się kryterium:

- Najniższa cena – cena 100%.

1. Forma, miejsce i termin składania ofert:

- ofertę należy sporządzić w języku polskim (czytelną i trwałą techniką) na załączonym druku – „Formularz ofertowy”

- ofertę należy składać w zaklejonej kopercie w terminie do dnia 14.08.2023 r., do godz. 12.00 w siedzibie zamawiającego Szkole Podstawowej Nr 5 im. Władysława Broniewskiego w Białymstoku w sekretariacie, osobiście lub pocztą na adres zamawiającego lub wysłać pocztą elektroniczną na adres: sp5@um.bialystok.pl

- oferta otrzymana przez zamawiającego po ww. terminie zostanie zwrócona wykonawcy bez otwierania,

- wykonawca może wprowadzić zmiany lub wycofać złożoną przez siebie ofertę przed upływem terminu do jej składania.

1. Miejsce i termin otwarcia ofert cenowej:

Otwarcie złożonych ofert nastąpi w dniu 16.08.2023 o godz. 12.00 w siedzibie zamawiającego.

1. Sytuacje dopuszczające unieważnienie postępowania.

Zamawiający unieważni prowadzone postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w następujących przypadkach:

1) nie złożono żadnej oferty spełniającej wymagania udziału w postępowaniu, o których mowa w pkt. 4;

2) cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia;

3) wystąpiła istotna zmiana okoliczności powodująca, że prowadzenie postępowania lub wykonanie zamówienia nie leży w interesie publicznym, czego nie można było wcześniej przewidzieć.

1. Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty:

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty zawierająca: nazwę (firmę), siedzibę i adres wykonawcy, którego ofertę wybrano zostanie przekazana oferentom najpóźniej w terminie 3 dni od dnia otwarcia ofert.

Intendent

Agnieszka Szypluk

Białystok, 5.07.2023

Szkoły Podstawowej Nr 5 im. Władysława Broniewskiego w Białymstoku