Marcowe wyzwania na zajęciach z druku 3D w ramach programu #Laboratoria Przyszłości

Pudełka wykonane razem z przedszkolakami

Marcowe wyzwania to wykonanie breloków do kluczy na własne potrzeby oraz kostek do gry. Kostka, choć wydaje się prostą konstrukcją, to jak się okazało przysporzyła sporo pracy. Wykonanie otworów określających cyfry od 1 do 6 w równych i symetrycznych odstępach wcale nie było takie proste.

Pod koniec miesiąca rozpoczęliśmy pracę z gotowymi darmowymi modelami z internetu, które chcemy w najbliższej przyszłości zmodyfikować i wydrukować.

Na ostatnich zajęciach odwiedziliśmy także grupę przedszkolną "Wróbelki". Zanieśliśmy im w prezencie pudełeczka, które przedszkolaki z uczniami z naszego koła jakiś czas temu wykonywały.

Jerzy Okrasiński

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci