Woreczki podróżne na bieliznę

woreczki.jpg

 

Kolejnym projektem do wykonania na zajęciach są woreczki podróżne na bieliznę. Woreczki wykonane są z kolorowej bawełny. Na jednym jest napis "wear me" - do czystej bielizny, na drugim napis "wash me" - do brudnej bielizny. Napisy wykonujemy na kanwie znanym nam już haftem krzyżykowym.

Ten miesiąc to również początki szycia na maszynie i owerloku. Za pomocą owerloka obrzucamy brzegi tkaniny, aby się nie strzępiła. Następnie przyszywamy napisy i zszywamy brzegi na maszynie. Na koniec jeszcze tylko zrobić tunel, wciągnąć tasiemkę i gotowe. To jak na razie nasza najtrudniejsza praca na zajęciach.

Urszula Skiepko

 

#LaboratoriaPrzyszłości  #LaboratoriaPrzyszlosci

Szkoła Podstawowa Nr 5

im. Władysława Broniewskiego

w Białymstoku

15-021 Białystok

ul. Kamienna 15

e-mail: sp5@um.bialystok.pl

Dyrektor:
Bogdan Wróbel


Wicedyrektor:
Agnieszka Sasinowska


Inspektor Ochrony Danych:
Izabela Remjasz
e-mail: iod-sp5@um.bialystok.pl

Powrót na początek strony